verticaljumpsk@gmail.com, +421 905 519 268

 

   

 

Подробнее на сайте: https://yetimedicine.ruhttps://safemedicine.ruhttps://dearmedicine.ruhttps://chinese-medicine.ruhttps://enjoymedicine.ru https://whitemedicine.ruhttps://rankmedicine.ruhttps://medicineway.ruhttps://keepmedicine.ruhttps://indianmedicine.ru
https://focmedicine.ruhttps://medicinego.ruhttps://natural-cure.ruhttps://washealth.ruhttps://bravemedicine.ru

AFF - Accelerated freefall - zrýchlený výcvik voľným pádom je ideálna a najrýchlejšia cesta, ako sa stať športovým parašutistom.

Výcvik sa skladá z minimálne 8 zoskokov voľným pádom z výšky 4000 metrov plus jeden tandemový zoskok, ktorý slúži na zoznámenie s prostredím. Počas týchto zoskokov sa o Vás stará špeciálne vyškolený AFF - inštruktor. Po dôkladnej pozemnej príprave (minimálne 8 hodín školenia) budete pripravení na prvý zoskok, ktorý absolvujete spolu s dvoma inštruktormi a kameramanom. Druhý a tretí zoskok prebieha v rovnakom zložení. Ďalšie zoskoky absolvujete s jedným inštruktorom a kameramanom.

V priebehu tohto výcviku sa naučíte základy ovládania Vášho tela počas voľného pádu a budete schopný od dohľadom inštruktora samostatne skákať. Vaše zoskoky sú hodnotené pomocou videa a tým je zabezpečené rýchle odstránenie možných chýb.

Po zvládnutí výcviku budete schopný pokračovať ďalej v samostatných zdokonaľovacích zoskokoch, samozrejme pod dozorom inštruktora. Výhoda tejto metódy je v tom, že už od prvých zoskokov skáčete voľným pádom a učíte sa vo vzduchu spolupracovať s inštruktorom.

Cena je 1300 €

SKÁČEME NA LETISKU NOVÉ ZÁMKY

SKÁČEME NA LETISKU SLÁVNICA