verticaljumpsk@gmail.com, +421 905 519 268

 

   

 

Подробнее на сайте: http://run-pc.ruhttp://collect-pc.ruhttp://hardcomputer.ruGo to top of pagehttp://hightechcomp.ruhttps://themes-wp.org
https://python-scripts.comhttp://gromder.nethttp://pro-java.ruhttp://live-code.ruhttp://build-biz.ruGo to top of pagehttp://collect-computer.ru http://python-3.ru http://computermonster.ruhttp://pythonlearn.ru
http://codingway.ru

Tandemový zoskok

Vertical Jump Vám ponúka jedinečný nezabudnuteľný zážitok -  Tandemový zoskok padákom neďaleko Dubnice nad Váhom na letisku Slávnica a neďaleko Bratislavy na letisku Kráľová pri Senci.

Výška zoskoku 4000 metrov lietadlom Pilatus Porter PC-6. Otvorenie hlavného padáku je vo výške 1500 m, doba voľného pádu je 40 - 55 sekúnd. Rýchlosť voľného pádu je 200 km/h. Let na otvorenom padáku trvá 5 - 8 minút, ktorý môžete do výšky 300 m sami riadiť v spoločnosti skúseného profesionálneho tandempilota. 

K tandemovému zoskoku nie je potrebný  žiadny výcvik ani lekárska prehliadka, stačí prísť v dohodnutom termíne na letisko a my sa o Vás postaráme. Zoskok môže absolvovať ktokoľvek vo veku od 8 rokov s minimálnou výškou  120 cm. Hmotnosť ženy max. 90kg, muža max. 100 kg. Po krátkej  inštruktáži vrámci ktorej Vám tandempilot vysvetlí všetko dôležité, si oblečiete našu kombinézu a ustrojíme Vás  do špeciálneho postroja pre zoskok. Dostanete ochranné okuliare. Prineste si športovú obuv. 

KAMERAMAN

Celý priebeh zoskoku, od prípravy až po pristátie, je možné natočiť digitálnou videokamerou a vyfotiť skúseným profikameramanom - parašutistom. Ten získané zábery zostrihá a ozvučí. V prípade zakúpenia videa na DVD zázname obdržíte digitálne fotografie zdarma.

AKO SI REZERVOVAŤ ZOSKOK

Najrýchlejší spôsob rezervácie je telefonicky na čísle 0905519268, prípadne emailom. Tandemový zoskok je najlepšie rezervovať  týždeň dopredu. Vzhľadom k nepredvídaným  okolnostiam, napr. zlé počasie, technická porucha, obmedzenia vzdušného priestoru,  sa môže stať,  že sa zoskok neuskutoční v dohodnutú hodinu. Preto si treba na zoskok vyhradiť viac času. V prípade nevhodného počasia si dohodneme náhradný termín.

DARČEKOVÝ POUKAZ

Pri príležitosti rôznych sviatkov, jubileí alebo ako odmena pre zamestnancov vystavujeme darčekové poukazy.

CENA

  • Tandemový zoskok - od 155€/osoba (limitovaná ponuka s podmienkou Handy-Cam)
  • Príplatok za hmotnosť nad 90kg - +10€
  • Handy-cam GO PRO ku tandemovemu zážitku - 50€ bez editácie
  • Profi Video záznam - 80€
  • Mix videozáznam handy kamera + externý kameraman - 100€
  • Pri kúpe profi videozáznamu foto ZDARMA

ZĽAVY A AKCIE

SKÁČEME NA LETISKU NOVÉ ZÁMKY

SKÁČEME NA LETISKU SLÁVNICA